KREŞ, ANAOKULU, REHABİLİTASYON MERKEZİ VB. OKUL DEZENFEKSİYONU

Kreş/okulların dezenfeksiyon sürecinde modern dezenfeksiyon malzemeleri kullanılmaktadır. Nano gümüş iyon korozif etki yapmayan, leke bırakmayan ideal dezenfektan olarak kullanılmaktadır.

1000 kat daha fazla hijyenik çözümler için geliştirilmiş dezenfektan olması nedeniyle eğitim kurumlarının tercih ettiği modern dezenfekte çalışmaları arasında yer almaktadır. İnsan eli değmeksizin geliştirilen modern makineli dezenfektan malzemeleriyle dezenfeksiyon faaliyetleri gerçekleştirilir.

Veliler düzenli raporlamalar sayesinde bilgilendirilir ayrıca okul idaresi de çalışmanın her safhasında derinlemesine bilgilendirilmektedir. Yenilikçi anlayıştan ödün verilmeden modern hijyenik çözümler olması bakımından biyosidal ruhsatı bulunmaktadır. AB kalite standartlarında biyosidal hijyen formülü olması bakımından eğitim kurumlarının tümünde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Kreş/okullarda çocuklarımızın bulaşıcı hastalıklara kesinlikle maruz kalmaması bakımından nano gümüş iyon teknolojisi avantajıyla her yerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu da hijyeni kat be kat arttırarak bağışıklığın kontrol altına alınması anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir